UA | RU
Замовити дзвінок
поки порожньо

Шафи купе для маленької кімнати

Шафа-купе "З 4-х частин" з двома дверима
4666 грн.
на замовлення
Код товару: 19023
Ширина: 1000-2000 мм
Глибина: 450-600 мм
Висота: 2100-2400 мм
Шафа-купе "Кольорове скло" з двома дверима
5392 грн.
на замовлення
Код товару: 19022
Ширина: 1000-2000 мм
Глибина: 450-600 мм
Висота: 2100-2400 мм
Шафа-купе "Скло фотодрук" з двома дверима
4948 грн.
на замовлення
Код товару: 19021
Ширина: 1000-2000 мм
Глибина: 450-600 мм
Висота: 2100-2400 мм
Шафа-купе "ДСП" з двома дверима з дзеркалом
5269 грн.
на замовлення
Код товару: 18968
Ширина: 1000-2000 мм
Глибина: 450-600 мм
Висота: 2100-2400 мм

Шафи купе, завдяки своїй практичності і функціональності, а також можливостям декоративного плану, отримали величезну популярність в сучасному меблюванні квартир і офісів. Особливу актуальність мають шафи купе для маленької кімнати, в якій питання раціонального використання простору грає вирішальну роль. Інтернет магазин «StylBest» пропонує різні привабливі конструкції цього виду меблів з можливістю їх складання безпосередньо на місці.

 

Головні переваги шаф купе для маленьких кімнат

 

До основних переваг відносяться наступні:

 

 • Економія вільного простору. На відміну від звичайних шаф з розсувними дверима, які вимагають перед собою вільного простору, у шафи купе цієї проблемної зони немає.
 • Універсальність. Вона пов'язана з можливістю установки шафи в кожній з кімнат квартири і зберігання в ній не тільки одягу і взуття, а й побутових приладів та інших речей, розвантажуючи простір маленької кімнати.
 • Місткість. Це властивість забезпечується оптимальною організацією простору для зберігання речей.
 • Естетичність. Даний вид меблів зазвичай буває центральним елементом приміщення. Він містить широкі можливості для декору, забезпечуючи його різноманітність і відповідність інтер'єру. При цьому навіть найбільш прості його варіанти виглядають елегантно і стильно.

 

Види шаф купе для маленьких кімнат

 

Види шаф купе відрізняються великою різноманітністю. За конструкцією дані меблі розділяють на вбудовані та корпусні види. Вбудований варіант характеризується відсутністю каркаса - бічних стінок, стелі і підстави. Корпусний вид представляє собою окрему цілісну конструкцію.

 

За формою корпус може бути прямим, маючи вигляд паралелепіпеда, і кутовим, що володіє Г-подібною формою. У маленьких кімнатах використання кутових шаф купе, що займають мінімум місця, вельми доцільно, особливо якщо це міні шафи купе.

 

Найбільш поширеними матеріалами для виготовлення шаф купе є ДСП, ДВП, МДВ. Для оздоблення використовуються натуральне дерево, шпон, ДСП і МДФ. Для дизайну фасадів застосовуються дзеркала, скло, піскоструминний малюнок, фотодрук, декоративна різьба та інші.

 

Переваги здійснення покупки в інтернет магазині «StylBest»
 

Якщо ви збираєтеся придбати шафу купе в маленьку кімнату, звернення до послуг нашого інтернет магазину буде правильним рішенням. Це обумовлено наступними факторами:

 

 • можливістю великого вибору, що забезпечується асортиментом магазину;
 • високою якістю і екологічністю пропонованої продукції;
 • наданими гарантіями на придбаний товар;
 • доступними цінами;
 • зручними способами оплати;
 • забезпечується доставкою по всій Україні.

 

Не відкладайте надовго вашу покупку. Співпраця з нашим магазином дозволить вирішити вашу проблему ефективно, комфортно і вигідно.

Ваше имя*:

Номер Вашего телефона*:

Код с картинки*:


сменить картинку