UA | RU
Замовити дзвінок
поки порожньо

Великі шафи купе

Шафа-купе "Дзеркало" з двома дверима
4673 грн.
на замовлення
Код товару: 18969
Ширина: 1000-2000 мм
Глибина: 450-600 мм
Висота: 2100-2400 мм
Шафа-купе  "ДСП" з двома дверима з дзеркалом
5269 грн.
на замовлення
Код товару: 18968
Ширина: 1000-2000 мм
Глибина: 450-600 мм
Висота: 2100-2400 мм
Шафа-купе "ДСП" з двома дверима
5337 грн.
на замовлення
Код товару: 18967
Ширина: 1000-2000 мм
Глибина: 450-600 мм
Висота: 2100-2400 мм

Якщо ви бажаєте придбати велику шафу купе в спальню або дитячу кімнату, в передпокій, то ми з радістю допоможемо вам. Ми запропонуємо з великої різноманітності варіантів ті меблі, які підійдуть вам найкращим чином. Наші вироби міцні і надійні, вони даруватимуть радість багато років. Їх ціна неодмінно порадує вас, а висока якість забезпечить максимальний час експлуатації. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками матеріалів і фурнітури, тому завжди ручаємося за якість нашої продукції.

 

Про товари і особливості наших виробів
 

Усі великі шафи купе - це ідеальні і функціональні вироби. Така покупка завжди успішна, оскільки шафи купе на всю стіну дозволяють вмістити все найважливіше. Нарівні з подібними, але маленькими установками, вони місткі, їх конфігурація завжди продумана, функціональність у них висока. Такі меблі ідеально вписуються в приміщення, прикрашають його.

 

Ми рекомендуємо вам місткі шафи купе з різною кількістю дверей, пропонуємо вам найміцніші матеріали для створення виробів.

 

У нас ви зможете придбати шафу купе до стелі з потрібною вам висотою і кутові моделі меблів з потрібною кількістю поличок і ящиків. Також ви зможете підібрати у нас необхідний дверний профіль, і матеріал для дверей.

 

Орієнтуючись на площу квартири і особливості планування, ви зможете купити:

 

  • сучасну велику шафу під стелю з двома або трьома дверима;
  • красиві шафи купе на всю стіну потрібної ширини.

 

Крім цього, для вас представлена ​​можливість вибрати в нашому магазині і купити меблі, які перевершать всі ваші очікування. Ми представляємо вам детальний опис кожного товару, фотозображення, що дозволить прийняти єдино вірне рішення.

 

Замовивши велику кутову і містку модель, ви зможете найкращим чином використовувати вільний простір і з максимальною користю. Наш фахівець проведе заміри (якщо це необхідно), співробітники дадуть відповідь на всі ваші запитання.

 

Ми зробимо все, щоб ви залишилися задоволені покупкою!

Ваше имя*:

Номер Вашего телефона*:

Код с картинки*:


сменить картинку