UA | RU
Замовити дзвінок
поки порожньо

Овальні офісні столи

Стіл для переговорів офісний Green СП-19
19960 грн.
на замовлення
Код товару: 18354
Ширина: 3600 мм
Глибина: 1100 мм
Висота: 750 мм
Стіл для переговорів Green офисний СП-22
18102 грн.
на замовлення
Код товару: 18364
Ширина: 2400 мм
Глибина: 1200 мм
Висота: 750 мм
Офісний стіл для переговорів Q-270
9390 грн.
на замовлення
Код товару: 18351
Ширина: 2700 мм
Глибина: 1000 мм
Висота: 750 мм

Велику частину часу співробітники компанії проводять за столами. У зв'язку з цим до меблів для офісу висуваються більш високі вимоги і стандарти.

 

Офісні столи - це окрема ніша серед усього розмаїття в світі столів. Кожен з них служить своєму завданню і призначений під конкретні цілі. Будь то комфортне перебування на своєму робочому місці, або проведення зборів. У нашій добірці ми приділили більше уваги круглим і овальним варіантам. Тут, спираючись на відгуки наших постійних партнерів, ми зібрали зразки, за якими будуть проходити зустрічі, збори і переговори.

 

Варіанти виконання
 

Овальний офісний стіл є допоміжним елементом в будь-якому офісі і за рахунок своєї функціональності допомагає якісно проводити такі заходи як: конференції, зустрічі, тренінги та лекції.

 

До цієї ж категорії можна віднести і так званий круглий офісний стіл, який за своєю структурою може вмістити у себе дуже багато людей, а сам при цьому буде займати невеликий простір. Він сприяє якісному проведенню ділових переговорів.

 

Стіл офісний напівкруглий часто незамінний при оформленні кабінету секретаря, помічника керівника підприємства. Він повинен бути оснащений додатковим простором під відповідне обладнання, наприклад: принтер, телефон, факс і так далі. Він має вбудовані ящики і шухляди для всіляких документів і папок. Його структура дає можливість проводити короткі ділові зустрічі в робочій обстановці без тривалих засідань.

Ваше имя*:

Номер Вашего телефона*:

Код с картинки*:


сменить картинку