UA | RU
Замовити дзвінок
поки порожньо

Офісні меблі для дому

Тумба ТА Тиса Меблі
1699 грн.
на замовлення
Код товару: 13005
Ширина: 400 мм
Глибина: 500-700 мм
Висота: 750 мм
Тумба Тиса Меблі ТП - 3
2057 грн.
на замовлення
Код товару: 13004
Ширина: 700 мм
Глибина: 500-700 мм
Висота: 750 мм
ОФИС ЛАЙН
18160 грн.
на замовлення
Код товару: 15318

Якщо для багатьох будинок - це здебільшого затишне місце для відпочинку, то деякі люди використовують його, в тому числі, і для організації своєї трудової діяльності.

 

Так, зокрема, для людей з професіями, які передбачають роботу за комп'ютером або будь-які інші заняття, пов'язані з написанням або вичитуванням текстів, книг, необхідно з комфортом облаштувати робочу зону. Для цієї мети можна виділити цілий кабінет або, якщо площа квартири не дозволяє, то доцільніше буде оформити певну частину кімнати.

 

Ми проаналізували показники інтересу споживачів на ті чи інші види меблів і вирішили допомогти покупцям заощадити їх час, надавши можливість вибрати з добірки оптимальну модель столу, шафи і приставної тумби.

 

У розділі представлені ​​офісні меблі для дому, за допомогою яких можна створити затишний куточок для роботи в домашніх умовах. Тут можна вибрати як звичайні письмові столи невеликих розмірів, так і більш габаритні вироби, які можливо підійдуть для роботи дизайнерів, архітекторів, інженерів.

 

На широкій стільниці зручно ляжуть великі формати листів з планами, кресленнями і ескізами. Таким чином, розміри та інші критерії вибору даної категорії меблів багато в чому будуть залежати від особистих переваг і профілю діяльності споживачів.

 

Представлені в добірці предмети офісних меблів, які можна встановити вдома, розрізняються по дизайну, функціональності і параметрам. Загальним же є те, що всі моделі виготовлені з якісних матеріалів і при цьому володіють доступною вартістю.

Ваше имя*:

Номер Вашего телефона*:

Код с картинки*:


сменить картинку