UA | RU
  • (096) 699-29-00
  • (063) 565-07-27
Замовити дзвінок
поки порожньо

Обираємо меблі в маленьку квартиру

В маленьких квартирах існує декілька загальних правил: всі предмети мають бути на своїх місцях, меблі повинні поєднувати декілька функцій, в оселі бажано застосувати зонування. Ще в маленькій кімнаті краще тримати меблі, які дозволять швидко змінити облаштування навколо: надувні та складні меблі чи меблі-трансформери від столів до шаф.

 

Нехай в нас є тільки одна кімната в якої треба поєднати спальню, робочий кабінет, вітальню та місце відпочинку. Маємо розташувати мінімум: шафу, диван-ліжко, стіл, стільці, полиці, а може ще якісь дрібниці, як буде можливість. Треба намалювати схему, продивитись як воно буде виглядати на паперу та порахувати всі розміри.

 

Пам’ятаємо, що проходи мають бути 70-80 сантиметрів мінімум. Якщо кімната ще порожня, візьміть газети та прикрийте всі місця де плануєте ставити меблі. Це дозволить побачити приблизно яка складається картина.

 

Розглянемо декілька моделей, що допоможуть, як все не вміщається:

 

Шафа купе зі змінною глибиною. Одна частина шафи стандартна, глибина десь 50-60 см, а друга частина має зменшену глибину, 25-30 см. Отримаємо таким чином два в одному: в першій частині тримаємо верхній одяг, постільну білизну, побутові прилади тощо, а в другій частині розташовуємо посуд, книги, дрібниці, та все те що не потребує зайвої глибини. Така шафа дуже стильно виглядає, а на межі різних зон доречно розташувати відкрити полиці з цікавими дрібничками.

 

 

Ліжко-трансформер. Нещодавно це була справжня дивина, ліжко-стіл, чи ліжко-шафа, але зараз це звичайна річ в багатьох оселях. Таке ліжко може ховатися в шафу вертикально чи горизонтально. Якщо вертикально, то ліжко знаходиться в середині шафи, що робить кімнату цілком вільною. Але місце під полиці залишиться навряд.

 

 

Якщо ліжко ховається в шафу горизонтально, то як правило, нагорі лишається місце під полиці. Деякі моделі ще перетворюються на робочий стіл, тому про таке рішення слід подумати тім, хто працює вдома, або школярам, студентам. Але ці ліжка зазвичай, розраховані на одну людину, вони не є широкі.

 

Дворівневе зонування непоганий вихід як нема місця зовсім. Ліжко можна розташувати на кронштейнах, прямісінько на стіні. Внизу має бути вітальня, а зверху затишне гніздо для сну.

 

 

Стіл з пуфиками. Пуфики знаходяться в середині стола, а при виникненні потреби висуваються. Комфортно розташовується 4 людини. Є моделі й для тих, хто мріяв про міні бар. В маленькому пуфику чудово вміщуються бокали, напої для приємного відпочинку, а дрібнички ховаються в ящичку.

 

 

Окремо зазначимо стіл, який трансформується з маленького журнального в великий обідній, який має ящики для зберігання дрібниць. Цей стіл трансформується відразу в трьох напрямках: висота, довжина, ширина. В складеному вигляді він має вигляд компактного прямокутника, під ноутбук чи напої, чи журнали.

 

А якщо його розкласти перетворюється на великий обідній стіл на 6-8 осіб. Так самоий же сенс мають і прості розкладні столи-консолі. В складеному вигляді це вузькі предмети, а в розкладеному вигляді отримаємо розкішний стіл для приймання відвідувачів.

 

 

Полиці, стелажі. Такіи різноманітні варіанти – полиці прямі, під кутом, асиметричні чи навіть хвилясті. Матеріали від загартованого скла до пластика, кольори всі, що можна придумати. Фантазія необмежена! Тільки пам’ятайте, що в маленькій кімнаті полички краще не захаращувати, вони мають бути пусті та відкриті.

 

Стелажі та полиці хороший спозасіб для зонування, завдяки їм, можна відокремити місце в кімнаті. А ще полиці це гарна можливістьдобрий засіб для заощадження місця під дрібнички – якщо влаштувати в куточку між коридором та кухнею відкриті маленькі полиці, там вміститься будь-яке кухонне приладдя.

 

 

Не забуваємо про прості та мобільні спозасоби зміни інтер'єруоточення - надувні меблі та ширми. Ширма добре огороджує будь-яке місце в оселі під спальню чи робочий куток, придає кімнаті додатковий шарм. Надувні меблі теж зручні - бо дають можливість швидко отримати необхідний предмет меблів, а після використання швидко прибираються.

Журнальный стол-трансформер FLASHNIKA Ника 6
3678 грн.
на замовлення
Код товару: 10635
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Журнальный стол-трансформер FLASHNIKA Ника 5
3289 грн.
на замовлення
Код товару: 10634
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Журнальный стол-трансформер FLASHNIKA Ника 3
3381 грн.
на замовлення
Код товару: 10311
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Компьютерный стол-трансформер FLASHNIKA Ника Мини
1522 грн.
на замовлення
Код товару: 10308
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Журнальный стол-трансформер FLASHNIKA Ника 2
4173 грн.
на замовлення
Код товару: 14587
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Журнальный стол-трансформер FLASHNIKA Ника 20
3232 грн.
на замовлення
Код товару: 14591
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Компьютерный стол-трансформер FLASHNIKA Ника Макси
2590 грн.
на замовлення
Код товару: 10527
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Журнальный стол-трансформер FLASHNIKA Ника 1
2910 грн.
на замовлення
Код товару: 10309
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Журнальный стол-трансформер FLASHNIKA Ника 19
3447 грн.
на замовлення
Код товару: 14590
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Компьютерный стол-трансформер FLASHNIKA Ника Мини+
2557 грн.
на замовлення
Код товару: 10526
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм

Ваше имя*:

Номер Вашего телефона*:

Код с картинки*:


сменить картинку