UA | RU
Замовити дзвінок
поки порожньо

Як заощадити на ремонті не втрачаючи його якості?

Чи можна зробити гарний якісний ремонт й не відмовитися від відпустки на п'ять років вперед? Невже добрий інтер'єр перетворитися в ще одне вкладення, таке саме як вартість квартири? Звичайно, ні! Головне розсудливість та допомога фахівців. Наскільки потрібен дизайн-проект? Нумо розбираймось!

 

Спочатку з'ясуємо головне питання для чого робиться ремонт? Ваша мета капітальне перепланування або просто декор? Зазвичай при покупці або обміні квартири потрібно й те й інше. Фахівці, що вміють це поєднати, звичайно, є, але їх послуги коштують дорого. Декор це простіша частина роботи, перепланування значно складніше.

 

Так що заощадити можна саме на декорі, але доведеться самому придумати яки кольори використовувати, підібрати меблі, продумати усі дрібниці та інше. Є ще таке поняття, як ескізний проект. Вам зроблять начерк стилю житла, обриси меблів, текстури матеріалів, допоможуть з ідеєю. А далі вже ваша творчість. Щодо перепланування, то його краще довірити фахівцеві, якщо ви самі не розумієтесь на цьому питанні.

 

Фахівець буде присутній при ремонті, буде розмовляти з робітниками й повністю відповідати за весь процес. Ви заплатите за проект, але однозначно заощадите на матеріалах, адже нічого зайвого ви не купите бо все підраховано. Є проект, є і план ремонту. А це дуже важливо, бо найстрашніше в ремонті втратити контроль за його процесом, що веде до затягування термінів та призводить до стресу замість задоволення.

 

На яких матеріалах заощадити при ремонті? Заощаджувати можна на не ключових речах. Навіщо розкішна стільниця з мармуру? Її можна замінити штучним камінням. Навіщо оздоблювати стіни дуже дорогими дерев’яними панелями? Якщо хочеться тільки дерево, подумайте про вагонку.

 

А ось шпалери це інша справа. Буде неправильно купити нову квартиру, а стіни обробити як в бюджетному хостелі. Тут економія недоречна, шпалери краще взяти гідні, а якщо прогулятися по розпродажах можна прикупити й дизайнерські, але не на всю кімнату, а тільки на акцентну стіну, де розташоване ліжко, диван чи декорувати одну стіну за телевізором.

 

Підлога й стеля, що з ними робити? Подумайте, чи є необхідність в теплій підлозі? Батареї гріють добре, балкон засклений, утеплення будинку присутнє, та й чесно кажучи, скільки тієї зими. Інша справа натуральна дошка замість ламінату. По неї приємно ходити, бо все ж таки природній матеріал і він теплий сам по собі. Така сама історія зі стелею. Чим вона простіше, тім краще. Нема сенсу вкладати купу грошей в ці речі.

 

Ніхто не буде заглядати, яка плитка лежить під вбудованими шафами в кухні чи ванній. Сміливо замінюйте ці ділянки дешевшим аналогом. Та й весь санвузол викладати плиткою не варто. Викладіть робочі поверхні, інші поверхні достатньо пофарбувати. Але плитку придбайте все-таки хорошу. Адже вона не змінюється роками, її швидко переробити не вдасться.

 

Що не дуже треба так це дорогі килими. Це справа смаку, ясна річ, але зараз гарний і різноманітний ковролін, задовольняє буквально всі потреби.

 

Як заощадити на меблях? Не лінуватися відвідувати розпродажі! Ходити по виставках меблів, шукати варіанти. Іноді там продають зразки з вітрини з великими знижками. Добре можна заощадити, якщо ви самі вмієте збирати меблі, адже збірка це окрема стаття витрат зазвичай у всіх салонах. Транспортування меблів та під’їм її на поверх теж окремі витрати. Якщо можете це зробити самі, то гарантовано збережете кошти.

Ваше имя*:

Номер Вашего телефона*:

Код с картинки*:


сменить картинку