UA | RU
  • (096) 699-29-00
  • (063) 565-07-27
Замовити дзвінок
поки порожньо

Як оформити дома справжній міні-бар й що для цього потрібно

Завести вдома домашній бар в умовах нашого життя є не примхою, а, навіть, необхідністю. Як його облаштувати, щоб було цікаво? Треба трохи напружитися й з’ясувати для себе що для цього потрібно. Все залежить від місця, котре ви готові віддати під цей куточок відпочинку.

 

Спочатку поговоримо про можливості у маленькій квартирі, а потім розглянемо, що можна влаштувати у великій.

 

Для облаштування у маленькій квартирі багато не треба – потрібна шафа. Потім подбаємо про місце у кімнаті чи на кухні. Щоб було більш цікаво, краще підкреслити, що це не звичайна шафа: обробити зсередини відповідним матеріалом, наприклад вініловими наклейками під золото або зробити оригінальний декупаж.

 

Краще розташувати міні бар в закритій шафі, яка вмонтована в стінку, бодай є рішення коли міні бар роблять на відкритих полицях. Фахівці радять все ж таки закриту шафу й навіть котра на ключ вмикається, бо міні бар така річ, що як стоїть перед очима весь час, то буде провокувати мешканців оселі на спустошення полиць й доведеться часто його оновлювати. Так колекцію складно буде зібрати.

 

 

Якщо ви колекціонуєте напої та маєте для цього певне місце, більше ніж пару полиць в шафі, то запам’ятайте ці лайфхаки:

 

Місце під бар краще розташувати у спеціальному куті який відділений барною стійкою. Вам знадобиться місце для приготування коктейлів, під рукою мають бути напої, речовини для коктейлів, посуд, необхідні фрукти типу цитрусових, безалкогольна вода. Таким чином, без невеликого холодильника ніяк не обійтись.

 

Наступний важливий предмет – шафа для вина. Вона є необхідною, бо в неї зберігається постійна температура. Як в колекції є дорогі й рідкі вина, то вони потребують відповідних умов зберігання. Таки шафи виробляють різними за розміром: від маленьких на 6-12 пляшок до великих на 72 пляшки та більше. Ці шафи бувають у вигляді шафи-пенала, чи невеликого куба, що встановлюється внизу під стільницею.

 

Винні полиці. Ось в цьому предметі виробники проявили справжню творчість: вертикальні, чи горизонтальні, з різними системами кріплень під пляшки, асиметричні чи з косими кутами. Є варіанти з кріпленнями під стакани. Для садиб чи приватних будинків є великі відкриті полиці, наприклад, у вигляді стовбура дерева де пророблені дірки під пляшки.

 

Винні полиці можуть бути й переносними. Це красиві ажурні стійки, якщо вони невеликі то можуть стояти як прикраси на столі.

 

Стійки, що ставляться на підлогу виглядають як решітки з відділенням під пляшки. Виконують роль перегородки в великих кухнях чи кімнатах.

 

Скажемо й про обов’язкові барні дрібнички. Їх насправді дуже багато: шейкер для напоїв, блендер, штопор, дозатор, щипчики для льоду та інші специфічні предмети від пристрою для фільтрації напоїв, до спеціальної барної ложки для приготування коктейлів з кількома шарами. Цих дрібниць безліч, вам вирішувати, наскільки серйозний у вас буде домашній бар.

 

 

Не обійдемо увагою й ще одне рішення домашнього міні-бару, яке підійде цілком кожної оселі: це міні бар влаштований в маленькому столику. Зараз є моделі переносних чи стаціонарних столів в яких є невеличка шафка під пляшки та шухлядка під стакани. Займає мало місця й дуже демократично.

Барный стул Signal Trix H-1
на замовлення
Код товару: 15452
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Барный стул Vetro B-40 черный
1586 грн.
на замовлення
Код товару: 14777
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Барный стул Vetro B-70 блестящий коричневый
1595 грн.
на замовлення
Код товару: 14786
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Барный стул AMIGO - 3 , Red
1421 грн.
на замовлення
Код товару: 13868
Барный стул ARON , White- black
1793 грн.
на замовлення
Код товару: 13873
Барный стул B-200 блестящий коричневый
1960 грн.
на замовлення
Код товару: 14765
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Барный стул B-01 коричневый
1086 грн.
на замовлення
Код товару: 14770
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Барный стул Vetro B-40 блестящий белый
1586 грн.
на замовлення
Код товару: 14776
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Барный стул Vetro B-40 серый
1586 грн.
на замовлення
Код товару: 14780
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Барный стул Vetro B-40-2 темно-коричневый
1845 грн.
на замовлення
Код товару: 14781
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм

Ваше имя*:

Номер Вашего телефона*:

Код с картинки*:


сменить картинку