UA | RU
  • (096) 699-29-00
  • (063) 565-07-27
Замовити дзвінок
поки порожньо

Як оформити стіну за телевізором

Лікарі-офтальмологи радять розташовувати телевізор на рівні очей. Так що варіантів його розміщення в квартирі не так і багато - десь посередині на стіні.

 

Але існує багато варіантів як його виділити: чи оформити стіну, чи підвісити просто на кронштейні, чи облаштувати нішу й так далі. Як цю зону правильно облаштувати, це надасть кімнаті закінчений і гармонійний вигляд, в якому телевізор не буде виглядати стороннім випадковим предметом.

 

Оскільки зараз плазмові телевізори витіснили всі інші моделі, будемо говорити тільки про них.

 

Стіна дворівнева - внизу дерев'яні панелі, вгорі звичайна обробка шпалерами. Телевізор знаходиться на тлі темних панелей, виглядає непомітним та добре пасує англійському стилю кімнати.

 

Плазма вбудована у спеціальну нішу в стіні. Ніша зроблена з гіпсокартону, всередині має оздоблення під цеглу чи будь-яке доречне. Ніша світла, телевізор темний, утворюється ефектний контраст.

 

 

Широка полиця під телевізором стає фішкою в оформленні. Стіна робиться в стилі «лофт», але без спеціальної ніші, телевізор встановлюється на кронштейн.

 

Екран виглядає з вікна, яке утворено 3D панелями з дивними малюнками, вражаючи й красиво.

 

Телевізор розташовується між двох широких і глибоких полиць. Виходить простий, доступний ефектний варіант, котрий надає можливість щось розташувати ще й на полицях.

 

 

Ще варіант з полицями – встановити екран попереду полиць. За ними утворюється таким чином додаткове місце для зберігання речей в квартирі, адже за широкої плазмою поміщається кілька полиць.

 

Зробити по всій стіні різні ніші, маленькі й великі, середні. У найбільшій буде розташовуватися екран, а в інших можуть бути книги, рослини, вази, тощо.

 

 

Окрема зона з технікою й телевізор як головний предмет: облаштувати спеціальний столик з додатковими полицями для ноутбуків та гаджетів. Телевізор стоїть на столику, внизу під ним на полицях ноутбуки, гаджети. Вся техніка в одному місті!

 

Підкреслити зону, де стоїть плазма, кольором. Стіна, де розташована плазма поділена на дві зони. Одна зона з плазмою темніша, друга зона світліша, але там присутні елементи з таким самим кольором як у першій зоні. Красиво і вишукано.

 

Телевізор замаскований геометричними малюнками й ніби намальований - на всю стіну прямокутник одного кольору, всередині нього прямокутник менше іншого кольору і так до розміру екрана в центрі. Телевізор від малюнка одразу й не відрізниш.

 

Плазма стоїть в рамці зі шкіряних елементів. Навколо плазми шкіряні панелі у вигляді візерунків, плазма всередині.

 

Телевізор замасковано під картину. Навколо телевізору рама «під давнину» від реальної картини. Враження, що на стіні висить предмет мистецтва.

 

Екран в оточенні орнаменту з металу. Або вся стіна декорована кованими елементами, або тільки рамка навколо телевізора.

 

Плазма замаскована знов під картину, але по іншому: вся стіна обвішана картинами різної величини, посередині непомітний серед таких само картин розташовано екран.

 

 

 

Телевізор вбудований в шафу. Виглядає як єдиний механізм із шафою, ніяких ніш і поглиблень.

 

Плазма маскується під дзеркало і навіть розташовується на комоді. Поруч може стояти такий же комод, з уже справжнім дзеркалом, виглядає дуже оригінально.

 

Декорувати стіну за телевізором можна тим же матеріалом, що й підлогу: ламінатом, паркетом, плиткою.

 

Важливо відзначити, що зараз наймоднішим трендом є дзеркальні телевізори. Так що дизайн інтер'єрів все більше і більше орієнтується на ці новинки: телевізор набуває в приміщенні роль дзеркала, відповідно вбудовується в шафу-купе, стінку на кухні й навіть у ванну кімнату.

Тумба под ТВ Пехотин - Монтана
1465 грн.
на замовлення
Код товару: 13177
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Тумба ТВ НЕПО RTV3S
1245 грн.
на замовлення
Код товару: 16369
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Тумба под ТВ Тиса - 257
2334 грн.
на замовлення
Код товару: 14388
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Тумба под ТВ Тиса - 256
2181 грн.
на замовлення
Код товару: 14387
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Тумба под ТВ Тиса - 255
2080 грн.
на замовлення
Код товару: 14386
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Тумба под ТВ Тиса - 254
1630 грн.
на замовлення
Код товару: 14385
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Тумба под ТВ Тиса - АКМ 200
2143 грн.
на замовлення
Код товару: 13009
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Тумба под ТВ Тиса - АКМ 201
2524 грн.
на замовлення
Код товару: 13010
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Тумба под ТВ Тиса - АКМ 202
2464 грн.
на замовлення
Код товару: 13011
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Тумба под ТВ Тиса - АКМ 203
2864 грн.
на замовлення
Код товару: 13012
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм

Ваше имя*:

Номер Вашего телефона*:

Код с картинки*:


сменить картинку