UA | RU
  • (096) 699-29-00
  • (063) 565-07-27
Замовити дзвінок
поки порожньо

Як облаштувати квартиру по фен-шуй

У давнину люди знали, що оточення будинку має вплив на його мешканців. Всі предмети інтер'єру, посуд, меблі, картини, дзеркала здатні додати енергії чи навпаки відібрати її. Поглянемо, в чому полягають основні правила облаштування житла по фен-шуй.

 

В оселі не можна тримати те, що вже відпрацювало своє, це стосується й зів'ялих квітів, хворих рослин, надбитих горнят, тощо. Мабуть, кожний помічав, як погано спиться в кімнаті з мертвими квітами? Ці речі не мають більш енергії, себто вони її тягнуть з оточення. Так що викидайте без жалю зламані, зіпсовані речі, позбавляйтесь непотребу.

 

Баланс енергій Янь та Інь. Янь, чоловіча енергія, в будинку її кольори є яскраві, акцентні, що привертають увагу. Інь, жіноча енергія, їй властиві кольори спокійні, м'які, не різкі. У вітальні, в робочому кабінеті, доречні кольори Янь, в спальні, на кухні більше доречні «Іністі» забарвлення. Іноді досить поміняти декор, щоб відчути себе краще.

 

 

Велика увага у фен-шуй приділена стихіям в будинку - вогню і воді. Їх не можна ні в якому разі змішувати! Посудомийна машина, раковина, холодильник має бути в одній частині, плита, піч, мультиварка в інший.

 

На Сході з давніх пір цінувалися фонтани. Вважалося, що вода котра курсує по колу приносить в будинок добробут і фінансовий достаток. Кругообіг води чарівне видовище, допомагає сконцентрувати думки і як наслідок, залучає долю до будинку. Навіть маленький фонтанчик в кімнаті впливає цілюще.

 

У фен-шуй цінуються опори – треба щось постійне, на що можна спиратися в будь-яких обставинах. Тому дивани намагаються поставити спинкою до стіни, а ліжка не ставлять в центрі кімнати. Повинно бути обов'язково щось, основоположне, що не підведе.

 

 

Дзеркало. Сильна зброя по залученню добробуту до оселі. Але це працює коли дзеркалу є що хороше й добре показувати. Що бажаєте примножити, нехай і відбивається: як гроші, то розташуйте біля дзеркала скриньку з грошима чи коштовностями, як красу то картини чи квіти, як розум, то книги, як родину, то вішайте дзеркало біля обіднього столу й нехай в ньому відбиваються усі домашні.

 

Неприпустимо, щоб дзеркало відбивало ліжко: з часом буде враження що в ліжку є ще хтось. Не гарно коли дзеркало буде в туалеті, там нема чого примножити, згадайте, як некомфортно буває в туалетах поїздів з великими дзеркалами. Погано діють дзеркала за спиною в кабінеті, вони відволікають від праці, коли людина працює вона не повинна відбиватися, це заважає зосередитися, а китайці кажуть, що в таких випадках подвоюється робота, але не гроші.

 

Передпокій найважливіша кімната в навчанні фен-шуй. Через нього в будинок або йде енергія або виходить. У передпокої не повинно бути завалів, мотлоху, бруду. Доля та добробут злякаються як побачать брудний поріг, де ще можна й спіткнутися об купу мотлоху чи неприбрані черевики. Важливе правило - в дзеркалі не повинні показуватися вхідні двері, інакше все добре з порога буде йти не мешканцям, а тому хто входить. Взуття бажано зберігати в закритих ящиках, а верхній одяг акуратно вішати в шафу, не кидати м'ятим де попало.

 

Виїжджаєте з дому? Поставте на порозі щітку щетиною вгору. Це буде охоронець будинку під час вашої відсутності!

 

Живі квіти є прекрасною чистою енергією у будинку, вони також додають зволоження, роблять повітря свіжішим.

 

Спальня №3 (взрослая)
на замовлення
Код товару: 10086
Спальня №4 (взрослая)
15077 грн.
на замовлення
Код товару: 10087
Спальня №5 (взрослая)
на замовлення
Код товару: 10088
Система БРИСТОЛЬ
14434 грн.
на замовлення
Код товару: 15270
Спальня НАЙТ
26065 грн.
на замовлення
Код товару: 15305
Спальня НИКОЛЬ
12810 грн.
на замовлення
Код товару: 15316
Спальня ПАЛЕМО
12755 грн.
на замовлення
Код товару: 15319
Спальня РИЧАРД
17070 грн.
на замовлення
Код товару: 15326
Спальня АВГУСТ
27670 грн.
на замовлення
Код товару: 15330
Спальня БОЛДЕН
18265 грн.
на замовлення
Код товару: 15333

Ваше имя*:

Номер Вашего телефона*:

Код с картинки*:


сменить картинку