UA | RU
  • (096) 699-29-00
  • (063) 565-07-27
Замовити дзвінок
поки порожньо

8 розумних ідей як організувати зберігання речей в передпокої

Передпокій повинен приязно зустрічати господарів й гостей та привітно проводжати. Саме цю кімнату бачать в першу чергу гості будинку від кур'єра до улюбленої бабусі, саме від передпокою залежить настрій з яким гість зайде до вітальні.

 

Завдання передпокою - створити комфорт для мешканців оселі та їх гостів, надати можливість роздягнутися, залишити сумку, парасольку, подивитися в дзеркало. Варто створити там відповідні затишні умови.

 

Готові меблі для передпокою. Вибір готових меблів залежить від планування. Якщо у вас передпокій великий, то вам, по-перше, можна позаздрити, а по-друге, порекомендувати скористатися шафою-купе в якої гарантовано поміститися все необхідне від капелюхів до шуби.

 

В цьому випадку робити навісні гачки немає сенсу, все компактно буде зберігатись у шафі, а під взуття доведеться купити стелажі або взуттєвниці. Залишається помістити стілець чи лаву, дзеркало, вибрати відповідний стиль й насолоджуватись зручним й чудовим передпокоєм. Менше пощастило тим, у кого передпокій малий.

 

Якщо ваш варіант вузький коридор, потрібно спочатку проміряти наскільки він вузький й можливо зупинитися на шафі-купе з дуже малою глибиною, щоб не заважати пересуванню в коридорі. Вільно повинні проходити дві людини, інакше доведеться заходити в квартиру по черзі. Адже там ще необхідно поставити невеликий стілець, щоб можна було сидячи взуватись.

 

Якщо місця немає навіть для неглибокої шафи, потрібно скористатися іншими варіантами: встановити настінні гачки, рейлінги, навісні полки. На допомогу прийдуть неглибокі взуттєвниці, де буде стояти взуття тільки на поточний сезон, все інше доведеться зберігати у кімнатах.

 

Верхній одяг, яким користуються кожен день, можна вішати прямо на гачки. Інший одяг знов таки доведеться зберігати в кімнатах. На відкритих полицях можна помістити коробки з капелюхами, шарфами, рукавичками.

 

Обов'язково зробити скриньку для ключів. Відкритий неглибокий стелаж буде доречним в невеликому передпокої. Його слід правильно наповнити, добре розрахувати кількість відділень та полиць. Порахуйте всіх мешканців оселі й зробить полиці за числом усіх осіб, потім нехай кожний на своїй полиці розташує в різних відділеннях свої речі за призначенням, а дрібниці можна розкласти по коробках.

 

В умовах малого простору пам'ятайте про багатофункціональні меблі. На взуттєвниці має бути можливість сидіти, на дзеркалі бажана поличка, куди можна скласти хустки чи шарфи або прилади для зачісок волосся. Доречно дзеркало котре облаштуванню поличкою й вбудованим ящиком куди можна покласти всі необхідні дрібнички.

 

В малому передпокої не слід нехтувати освітленням. Не забувайте про додаткове освітлення дзеркала, місця де взуваються, годинник на стіні. Це не тільки більш комфортні умови для очей, а ще й засіб зробити простір красивіше.

 

Місце біля входу теж потрібно ефективно залучити. Понад дверним отвором добре виглядають антресолі. Їх заклеюють шпалерами та маскують під стіни, вони робляться завдяки цьому майже непомітні, а користі приносять неймовірно багато.

 

Додатковий комфорт в будинку створюють безшумні замки. Трапляється, що комусь з родини треба рано на роботу, хтось приходить запізно, все це заважає спати іншим родичам. Виробники не стоять на місці й подбали про це: досить встановити безшумні замки.

 

Принципом їх роботи є магніти. Зараз вельми великий асортимент таких замків, їх вставляють крім внутрішніх дверей на ящики, на дверці шаф, на шухляди та інші предмети меблів. Такі пристрої в будинку однозначно додадуть спокою усім мешканцям.

 

В малому передпокої добрі помічники усілякі контейнери, кошики, кошелини для речей, дрібниць й навіть взуття. Зовсім маленькі дрібнички можна розмістити на цікавих тацях. Таці чудово справляються із завданням об'єднання численних розрізнених предметів в організовані групи. Це хороший вихід навіть для тих квартир, де передпокій зовсім відсутній.

Прихожая Hi-tech - 18
1828 грн.
на замовлення
Код товару: 14408
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Прихожая Hi-tech - 9
4194 грн.
на замовлення
Код товару: 14399
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Прихожая Hi-tech - 13
4016 грн.
на замовлення
Код товару: 14403
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Прихожая Hi-tech - 16
3771 грн.
на замовлення
Код товару: 14406
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Прихожая ГОУ
12290 грн.
на замовлення
Код товару: 15295
Прихожая МЭЙ
8530 грн.
на замовлення
Код товару: 15336
Прихожая ХОУМЛАЙН
12135 грн.
на замовлення
Код товару: 15341
Прихожая Hi-tech - 1
5098 грн.
на замовлення
Код товару: 14390
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Прихожая Hi-tech - 2
2629 грн.
на замовлення
Код товару: 14391
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм
Прихожая Hi-tech - 3
3598 грн.
на замовлення
Код товару: 14392
Ширина: мм
Глибина: мм
Висота: мм

Ваше имя*:

Номер Вашего телефона*:

Код с картинки*:


сменить картинку