UA | RU
Замовити дзвінок
поки порожньо
МЕБЛІ
ФІЛЬТРИ
Количество дверей:
Варианты дверей:
Виробники:
Цена, грн:
-
Ширина:
Глубина:

Шафи купе у вітальню

Якою має бути шафа-купе для вітальні?

 

Шафа-купе є оптимальними меблями для вітальні завдяки своїм функціональним характеристикам, розмаїттям стилів, зручністю використання.

 

Що саме треба взяти до уваги коли мова йде про вітальню? Нумо, розглянемо!

 

Планування кімнати, її ніші та кути

 

Саме у поглибленнях дуже доречно зробити шафу-купе, бо це надасть змогу використати площу кімнати найліпшим чином. Шафу можна зробити корпусну чи вбудовану. Корпусна шафа має стіни, у будь-якому випадку її можна буде перенести із кімнати в кімнату, в той час як вбудована шафа робиться без каркасу, тобто полиці та рейлінги вбудовуються прямо у стіни кімнати. Таку шафу з місця вже не зрушити. Але ж вона більш містка ніж корпусна та дозволяє оптимально використати простір.

 

Останні роки популярність набирають модульні шафи, тобто меблі, котрі можуть працювати як окремі невеликі шафки, а можуть складатись в одну велику стінку. Це дуже зручно у тих випадках коли вітальня виконує ще й функцію дитячої кімнати чи робочого кабінету. Модульні шафи дозволяють швидко змінити зовнішній вигляд приміщення: розібрали велику шафу на маленькі, відокремили робоче місце й ось у вітальні утворився невеликий кабінет.

 

Яким має бути дизайн шафи-купе для вітальні?

 

У цьому питанні немає обмежень, але спробуємо розглянути найпопулярніші.

 

  • Замаскована шафа. Такий варіант дуже пасує невеликим кімнатам. Шафа робиться непомітною, виглядає як частина стіни й тільки на дверцятах зазвичай ставляться дзеркальні поверхні. Ефект збільшення простору гарантовано!

  • Шафа з фотопринтом. Чудове рішення бо прикрашає кімнату й підходить до будь-якого стилю. Великі малюнки пасують до великих кімнат, дрібні малюнки краще виглядають у невеликих приміщеннях. Досвідчені дизайнери радять уникати фотопринтів з великим зображенням облич бо це з часом набридає. Класичним сюжетом фотопринту є перспектива, що немає меж, виглядає дуже ефектно. Для посилення вражень можна додати ще і її відбивання у дзеркалі.

  • Шафа з візерунками на дзеркалах, піскоструй. Шафи з піскоструєм виглядають навдивовижу красиво. Візерунок на дзеркалі відразу надає кімнаті особливий шарм. Але слід пам’ятати що з дзеркалами варто дотримуватись міри, бо якщо їх у кімнаті занадто, кімната буде справляти враження лабораторії.

 

Загальні рекомендації щодо придбання шафи у вітальню

 

Шафа має бути гармонійно поєднана з іншим інтер'єром кімнати та бути відповідного розміру до приміщення. Шафі-купе не потрібно бути у центрі уваги та тяжіти над усіма предметами, вона має виглядати як частина єдиного ансамблю з іншими речами. Грають роль не тільки кольори, а й фактури, матеріали.

 

Шафа-купе з середини: що треба мати на увазі

 

Середина шафи-купе цікавить споживача не менш ніж її зовнішній вигляд, адже у шафі будуть зберігатися різні речі. Під взуття варто зробити полиці внизу, повсякденний одяг краще зберігати посередині, на рівні очей. Зверху робляться відсіки для предметів, котрими користуються не так часто.

 

Також треба подбати про відсік для побутової техніки: праска, фен, пилосос. Якщо шафою буде користуватись вся родина, доречно розділити полиці не за призначенням типу «капелюхи», «білизна», «светри» та тощо, а за кожним мешканцем дома. Так буде зручніше користуватись шафою усім разом.

 

Хочете влаштувати для себе чи друзів справжню урочисту вечірку? Подбайте про освітлення шафи. Декілька ламп зверху чи знизу й шафа-купе заграє новими кольорами.

Ваше имя*:

Номер Вашего телефона*:

Код с картинки*:


сменить картинку