UA | RU
Замовити дзвінок
поки порожньо

Шафи купе з піскоструєм

Піскоструминна обробка скла і дзеркал досить нове явище. Однак, оскільки за допомогою цієї технології можна абсолютно перетворити інтер'єр, попит на меблі і дзеркала, оформлені цим способом зростає постійно. Найкраще ця технологія знайшла себе у виготовленні шаф купе.

 

Для зручності споживачів і на основі постійно зростаючого попиту створений зручний каталог і добірка, в якій вказані найбільш популярні шафи купе з піскоструминним малюнком. Той, хто зацікавлений знайти шафу купе з піскоструйним малюнком, переглянувши каталог, зможе знайти для свого інтер'єру підходящий варіант.

 

Переваги й недоліки

 

Шафа купе з піскоструминним малюнком на дзеркалі легко вписується в дизайн практично будь-якого інтер'єру. Крім цього в неї є такі незаперечні переваги:

 

  • зображення, нанесене на дзеркальні / скляні двері шафи довговічне і не боїться яскравих сонячних променів (якщо не мити цю поверхню образивними засобами);
  • дзеркальні і скляні поверхні візуально розширюють навколишній простір і нанесений на цю поверхню малюнок не заважає цьому ефекту;
  • займаючи невеликий простір піскоструминні шафи купе економлять місце в приміщенні, для невеликих кімнат - це істотно. При всій компактності ці меблі дуже місткі;
  • універсальність - ще одна перевага. Встановити шафу купе з піскоструминним малюнком можна де завгодно, головне підібрати малюнок, що відповідає місцю і стилю навколишнього оточення;
  • відносно невисока вартість.

 

До мінусів можна віднести той факт, що на зображенні буде осідати пил, який доведеться прибирати регулярно. Ще зображення можна наносити на загартоване скло і воно витончено виглядає, але не яскраве, а однотонне.

 

Правила вибору
 

Правила вибору піскоструйної шафи купе практично такі ж як у звичайної. Спочатку треба виміряти приміщення і визначити розміри передбачуваної покупки. Ці розміри допоможуть і в визначенні моделі в залежності від виду збірки. Слід визначитися з призначенням шафи, щоб точно знати скільки і яких поличок та ящиків знадобиться.

 

Механізм відкривання дверей також має значення, краще вибирати з обертовим по рейці роликом, оскільки цей варіант має захист від потрапляння пилу та сміття, а значить двері будуть рухатися без перешкод. І малюнок на поверхні також має значення. Можна вибрати модель з готовим малюнком. І можна запропонувати свій варіант малюнка. Це трохи збільшить вартість, але дозволить отримати унікальний предмет інтер'єру.

Ваше имя*:

Номер Вашего телефона*:

Код с картинки*:


сменить картинку